fbpx

Südamega tehtud looduslikud kuuseehted

Maigi Omler · Tee-ise lood · 17. dets. 2021

877 vaatamist

Südamega tehtud looduslikud kuuseehted

Jõulud on rõõmu ja soojuse aeg. Selle kõige juures on meie soov, et väikeste hetkede tähistamine ei jätaks suurt jälge. Meie ainukese planeedi rõõmuks on tänase postituse märksõnadeks looduslik, biolagunev ja lihtne. Vaadake, kui kiiresti valmivad imekaunid looduslikud kuuseehted.

Lõngast valmistatud lihtsad kaunistused

Selleks, et lõngast midagi ilusat valmistada, ei ole alati tarvis erilisi käelisi oskusi. Ilusaid ning omanäolisi ehteid annab teha vaid sidumistehnikas ning mõne minutiga!

Õppevideo lõngast kuusekeste valmistamiseks siin.
Allikas

Kuivatatud tsitrused

Sel aastal oleme meie otsustanud oma kodud ehtida vaid biolagunevate kaunistustega. Ideaalselt sobivad selleks apelsinid, greibid ja muud tsitruselised, kuid ka kaneelikoor, tähtaniis, loorberilehed ja muu maitseroheline kas värskel või kuivatatud kujul.

Kõige kaunim ehe- põhjamaa loodus

Õues jalutades leiab kaunistusi kõikjalt, ning mis saaks olla ilusam kui meie oma loodus. Käbid, männioksad, marjad, samblad… Loodus on helde ka talvisel ajal. Pärast pühi saame ehted tagasi loodusesse lasta, et järgmisel aastal uued asemele korjata:)

Rannale uhutud merekarbid on oma lihtsuses nii kaunid, et ei vaja mingeid lisandeid. Allikas

Teokarpidega täiustatud jõulutuled, mille kavatseme kindlasti ka omal käel järele proovida. Allikas

Võluvad paberornamendid

Paber on mitmekesine ja kaunis materjal, millest saab valmistada tõeliselt pilkupüüdvaid ehteid. Meie lemmikud on paksemad pakkepaberid ja tapeedijäägid, kuid miks mitte ka tavaline jõupaber või ajaleht.

Kuidas teha ise selliseid paberist lehvikuid, saate vaadata siit.
Lihtne õpetus 3D tähtede valmistamiseks siin.
Lihtsad jõupaberist ning puitpärlitest inglid. Allikas

PUIDUST ORNAMENDID

Soojemat materjali kui puit on raske leida. Piisab vaid õhukestest puiduketastest, millele saab käsitsi maalides isikupära anda. Lisaks käsitsi maalimisele võib puidu kaunistamiseks kasutada kartulitempleid.

Värviküllased puitehted maksimalismi austajatele. Allikas

Rohkem inspiratsiooni looduslähedasteks jõuludeks saate lugeda meie blogist.

Südamlikku jõuluaega kõigile!

Autorid

Petrica Artene & Merili Sulg
Petrica Artene & Merili Sulg

Stencilit seinashabloonidega anname vahendi uudse seina loomiseks - vali ise värv, muster ja tee ise - või kutsu meid paigaldama!