fbpx

Rõõmsad rõdud- inspiratsiooni suvehooajaks

Maigi Omler · SisekujundusTee-ise lood · 14. mai 2022

752 vaatamist

Rõõmsad rõdud- inspiratsiooni suvehooajaks

Kevad on käes ning ühtlasi ka aeg suvehooajaks ettevalmistusi teha. Pikisilmi ootame suvesooja, et seemned mulda külvata ning aias ja terrassil pikki suveõhtuid veeta. Paraku peame tihtipeale leppima vaid paariruutmeetrise rõduga. Tänases postituses näitame, kui ägedaks ja mugavaks me saame oma rõõmsad rõdud tuunida ilma suurema vaevata.

Lopsakad taimed

Ükskõik, milline on Sinu rõdu stiil, rohelised taimed sobivad sinna kui valatult. Olgu nendeks siis päikese kätte toodud toalilled, lopsakad lilleamplid või maitsetaimed. Taimed loovad meeleolu ning toovad looduse lähemale ka paneelmaja 9. korrusel.

Allikas
Allikas

Kohvilaud

Parim osa rõdu omamiseks on võimalus istuda päikese käes ning vaadata tänavate saginat ohutust kaugusest. Selleks on vaja aga mugavat istumisnurka koos kohvilauaga, millele maitsev kokteil ja hea raamat toetada. Piisab vaid väikesest lauakesest, et oma rõdu oluliselt mugavamaks muuta.

Allikas
Allikas
Allikas

Taimesein

Ruumi säästmiseks on mõistlik seinapinnad maksimaalselt ära kasutada. Ürdid ning ilutaimed sobivad ideaalselt tühja seinapinda täitma, et saaksite põrandapinda otstarbekamalt kasutada.

Allikas
Allikas
Allikas

Lugemisnurk

Ei ole oluline, kui suur või väike on rõdu, alati jätkub ruumi õdusa lugemis- või lesimisnurga loomiseks. Olgu selleks siis diivan, mis mahutab sinu ja su sõbrad, või üks väike, aga väga mugav tugitool, milles end kerra tõmmata ning hea raamatu seltsis aega veeta.

Allikas
Allikas

Muinasjutuline valgus

Kuna enamasti leidub vaba aega õhtuti, siis on kindlasti vajalik läbi mõelda ka rõdu valguslahendus. Meeleoluvalgustus on taskukohane ja lihtne viis, loomakas ideaalne keskkond seltskonnaürituseks või lihtsalt headeks mõteteks pärast pikka suvepäeva.

Allikas
Allikas
Allikas
Allikas

Loodame, et inspireerisime teid sättima oma rõõmsad rõdud suvekorda. Rohkem ideid kodukujundusest leiate meie blogist. Imelist suveootust kõigile:)

Autorid

Petrica Artene & Merili Sulg
Petrica Artene & Merili Sulg

Stencilit seinashabloonidega anname vahendi uudse seina loomiseks - vali ise värv, muster ja tee ise - või kutsu meid paigaldama!