fbpx

Meist

Meist

Stencilit sündis 2013 aasta suvel. Algusest kuni tänaseni on olnud pikk sündmuste ahel, enne kui teadsime, mida uut me tegelikult luua tahame. Stencilit shabloonid on mõeldud nii tee-ise entusiastidele mõnusaks ja perekeskseks aktiivseks ajaviiteks, kui ka tulevikukodu paindlikuks lahenduseks. Igal ise tehtud projektil on oma lugu ning väärtus, mis ajaga vaid kasvab! Võta julgus kokku ja proovi ise ka seda uut ja põnevat lahendust!

Vaata meie ja teiste kodude shabloonilugusid blogist.

Armastame tee-ise projekte, sest igal ise tehtud asjal on oma lugu. Stencilit loob seinašabloone, millega anname sulle võimaluse olla loov, valida oma värv ja teha ise oma sein mustriliseks.

Stencilit tiim

Petrica Artene

CEO ja Turundusjuht

Olen avatud uutele väljakutsetele ja entusastlik oma tegemistes.

Taust: AMS. Tartu Ülikool, University of Agricultural Sciences and Veterinary, Iasi

Petrica Artene & Merili Sulg

Merili Sulg

CEO & Loovjuht ja disainer

Igaühe kodu peaks olema kõige hubasem paik maailmas. Kodu luuakse pikaajalise protsessi käigus ning igal asjal kodus on oma lugu ja väärtus. Väärtus, mis ajaga kasvab. Oma kodu loo saab iga üks vaid ise kirjutada.

Kõike seda silmas pidades loon StenCilit šabloone, mis on mõeldud inimestele ja nende kodudele, kellele meeldib ise kodu remondist osa võtta ning tee-ise projekte harrastada.

Taust: Maalingud ja disain, Tartu Kõrgem Kunstikool, Tartu Loomemajanduskeskus, Maaülikool

Laura Pormeister

Maaler

Käsitlen ruumi kui tervikut nii sisekujundluslikus mõistes ja oman kogemust erinevates tehnikates, nagu mosaiik, maalingud, fresko, sgrafiito, grafiit. Vahest mõtlen ka ise huvitavaid tehnikaid välja või kasutan mitmeid eri tehnikaid! Koos loome ägeda ruumi!

Taust: Maalingud ja disain, Tartu Kõrgem Kunstikool

Laura Pormeister & Kristiina Saar

Kristiina Saar

Klienditeenindaja

Mulle meeldib töötada loomingulises keskkonas ja aidata inimestel luua oma unistuste kodu.

Taust: Eesti Rahvuslik Käsitöö, Viljandi Kultuuriakadeemia

Maigi Omler

Disainer

Loomine on alati seiklus! Uue projektiga alustades ei tea ma kunagi, kuhu päris täpselt välja jõuan. See on justkui teekond, kus kõik on võimalik ning ootamatuimad asjad võivad saada inspireerivaks. Ka kõige väiksem detail võib üldpilti muuta, ning selles seisnebki protsessi ilu.

Taust: Maalingud ja disain, Tartu Kõrgem Kunstikool

Maigi Omler & Gytis Dovydaitis

Gytis Dovydaitis

Fotograaf

Minuga on väga lihtne suhelda. Olen igati koostöövalmis, et projekt mille kallal töötan, saaks parima võimaliku lahenduse. Leian et kompositsioon, geomeetria ja hubasus mängib kõige olulisemat rolli interjööri fotograafia puhul. Kuid ükskõik mis see ka poleks: toode, interjöör või inimesed, armastan fotograafiat ja tean, et suudan luua kvaliteetseid pilte.

Minu teooria on. et muusika osa videos on sama tähtis nagu visuaalne osa, seetõttu püüan seda täieulatuslikult kasutada, et rõhutada video sisu.

Taust: Creative Industries, Vytautas Magnus University, Kaunas