fbpx

Oleme valmis sind aitama

KKK

Meie blogis on videojuhend, kõigist tehnika nippidest: Vaata videot

Samuti on iga šablooniga kaasas illustreeritud juhend, kus on samm-sammu haaval kirjas, milliseid vahendeid selleks vajad ning kuidas šabloonvärvimine täpselt käib. Šablonnvärvimine on üpris lihtne, kui teada kõige olulisemat tehnilist võtet, milleks on – kasuta vähe värvi, siis ei valgu see šablooni alla!

Kõik šabloonid on meil stuudios olemas. Kui siiski mõni šabloon on otsa saanud, toodame need paari päeva jooksul juurde. Posti paneme šabloonid 1-2 päeva jooksul alates tellimuse saabumisest.

Šabloon on võimalik kätte saada meie stuudio-kontorist Aparaaditehases, Kastani 42. Asume 3.korrusel, kui tulla sisse hoovist uksest nr 7. Stuudio on avatud E-R kl 10.00-14.00-ni.

Šabloonvärvimist on kõige lihtsam teha veebaasil interjööri värvidega, mis on leitavad igast ehituspoodidest, kuid isiklikul kogemusel soovitame kasutada Sadolini Bindo 7 värve või Vivacolori täismatt värve. Veebaasil värvid on vähese lõhnaga ja kuivavad kiirelt ning töövahendid saab puhtaks veega.

Šabloon kinnitatakse seinale maalriteibiga.

Kui kasutate maalrite abi, palume enne kindlaks teha, kas maalrid tehnikaga hakkama saavad, kuna tegu on dekoratiivvärvimisega, mis nõuab enam tehnilist oskust, pühendumust ja detailsust kui tavapärane maalritöö. Tehniliselt on šabloonvärvimise võtted ja töövahendid vastandlikud tavapärasele maalritööle. Videojuhendi leiab meie blogist.

Kui soovite värvimistööde teostuse tellida meie poolt, siis küsige julgelt hinnapakkumist: info@stencilit.com Hinnad kujunevad meil ruutmeetripõhiselt.

Valminud projekte saab näha siit: Vaata teenuseid

Stencilit on disaininud oma šabloonid nii, et nende edasi tõstmisel kattub muster eelneva mustriga äärtest ja nurkadest nii, et kui oled lõpetanud kogu seina värvimise ei ole ühenduskohad enam arusaadavad ega nähtavad.

Värv ei lähe šablooni alla siis, kui kasutad õiget tehnilist võtet: tuleb võtta vähe värvi ja töötada poolkuiva värvirulliga keskmise survega ja kindlasti mitte värvi täis värvirulliga. Samuti on väga oluline ka värvirull: parima tulemuse annab poroloonist lakirull, mis on saadaval ehituspoodides.

Ei pea ootama, kui värv kuivab vaid võib šablooni kohe edasi tõsta. Kuna värvikiht on piisavalt õhukeselt poolkuiva rulliga värvitud, kuivab see ka väga kiirelt ära ning võib kohe edasi liikuda.

Jah, saab ikka, samuti on meil seintel mitmed näidised tutvumiseks. Stuudios saab tasuda vaid sularahas.

Ei leidnud oma küsimusele vastust?    Pane oma küsimus teele Stencilit