fbpx

Õde-vend koos ühes toas ehk ühine lastetuba

Merili Sulg · Tee-ise lood · 20. mai 2016

429 vaatamist

Õde-vend koos ühes toas ehk ühine lastetuba

KIRSTIN TARTUST RÄÄGIB, KUIDAS TA ON OMA KODU SISUSTANUD JA KUST INSPIRATSIOONI LEIDNUD. Tema suurimaks väljakutseks oli luua ühine lastetuba, mis sobib nii poisile kui tüdrukule koos jagamiseks – sellest, kuidas see õnnestus räägib ta ka lähemalt. IMG_1302 copy

KUIDAS LEIDSITE SELLE PÄRIS OMA KODU? Vaatasin lihtsalt kuulutusi iga päev kolm kuud järjest ja see korter oli esimene, mis silma jäi ja mida vaatama tulime.

KUST LEIATE INSPIRATSIOONI KODU SISUSTUSE JAOKS JA MILLISTES POODIDES KÄITE? Tallinnas käin näiteks sellistes poodides nagu Muster ja BoConcept, üldse kus on rohkem nipet-näpet müügil ja Tartus E-Kaubamajas. Vaatan ka Eesti disainerite asju, näiteks leidsime toreda lastetelgi Ruudiselt. Neid oli veel mitmeid eri värve ja variante ka. Inspiratsiooniks piilun vahest muidugi ikka Pintersti ka.

IMG_1347 copy

IMG_1291 copyIMG_1326 copy

MIS AJENDAS TEID ŠABLOONVÄRVIMIST ETTE VÕTMA

Me mõtlesime ikka, et prooviks ära, kuigi me kahtlesime, et kas me ise ikka hakkama saame, sest mu elukaaslane ei ole selles valdkonnas nii osavate näppudega, kuid tahe oli siiski suurem. Ja meile jäi ikkagi kohe Kasemetsa šabloon silma ning mõeldud – tehtud. Ja nüüd oleme väga rahul – ja kõik külalised kes meil käinud on, on samuti väga kiitnud.

KAS LAPSED ON UUE TOAGA RAHUL? Oi, neile väga meeldis ja nad on juba ka oma jäljed seinale jätnud. Kuna meil on seinas savikrohv, siis seda veidikegi hõõrudes tuleb see kergesti maha. Laps ootas und joonistas näpuga seinale ringe. Nüüd on meil veel lisaks ilusad laigud seinal.

TEIL ON SEINAL LAHE RUUMILINE LISAND – LINNUPESAKAST Jaa, kohe kui ma seda nägin tahsin seda osta. Mõtlesin, et see oleks nii kihvt ja läheks nii hästi kokku kaskedega. Selle linnumaja leidsin E-Kaubamajast Strösseli poest. Lisaks tulevad meil veel majakujulised riiulid seintele, mis tehakse eritellimusel.

IMG_1339 copy

MEILE JÄI KOHE SILMA ELUTOA PLANEERING, SEE ON TEIL VÄGA HÄSTI VÄLJA TULNUD! Jah, tõesti, meile meeldib Skandinaavia tüüpi avara planeeringu ja hea valgustusega ruumid. Kui istuda söögilauas on tunne nagu oleksid väljas. Söögiitoa lamp BoConcept IMG_1344 copy     IMG_1393 copy Mida arvad Kristini kodust sina? Jäta kommentaar või jaga teistega!

Autorid

Petrica Artene & Merili Sulg
Petrica Artene & Merili Sulg

Stencilit seinashabloonidega anname vahendi uudse seina loomiseks - vali ise värv, muster ja tee ise - või kutsu meid paigaldama!