fbpx

Lihtne ning maitsekas kodu Tartu lähistel

Merili Sulg · Sisekujundus · 17. sept. 2017

333 vaatamist

Lihtne ning maitsekas kodu Tartu lähistel

Aitasime koostöös sisekujundaja Eva-Mai Sõrmusega kaasa ühe kauni eramu valmimisloole.  Kuna tegemist oli noore pere päris esimese majaga, siis osutus selle projekti puhul väljakutseks luua kodu lugu, kus oleks sees oma hing ja isetegemise tunne. Eesmärgiks oli luua modernne kodu, kuhu kaasati ka perenaise käsitööoskusi.

Tavaline tapeet ei tundunud käesolevate plaanide kohaselt seinakatteks kõige õigem lahendus, mistõttu pakuti välja variant võtta kasutusele Stencilit seinašabloonid. Läbi maja kasutati kolme värvitooni, mida andis omakorda hästi kombineerida šabloonitehnikaga. Tulemus jäi väga naturaalne ja hubane, samas sai iga dekoratiivne sein tänu värvikombinatsioonidele eri ilme.

Väga positiivseks üllatuseks osutus ka šabloonitehnika lihtsus – pererahvas sai ise käed külge lüüa ja dekoreerivate värvimistöödega tuldi iseseisvalt toime. Tulemus jäi väga armas ja soe,  nagu on seda  pere isegi.

1wall-stencil

Märksõnadeks noore pere eramu valmimisel said soe, hele, naturaalne. 

2wall-stencil4wall-stencil

Magamistubade seinapindu valiti katma Stencilit’i šabloon Teemant

piibelehe-00243

Naturaalsest puidust põrandaid ilmestavad perenaise heegeldatud ümarad vaibad.

6-2

Koduhõngu lisavad ka isevalmistatud lambikuplid.

maidisain-0011

Stencilit’i seinašabloon Elulill II

Autorid

Petrica Artene & Merili Sulg
Petrica Artene & Merili Sulg

Stencilit seinashabloonidega anname vahendi uudse seina loomiseks - vali ise värv, muster ja tee ise - või kutsu meid paigaldama!