fbpx

SÄTTED JA TINGIMUSED

Tere tulemast Stencilit veebipoodi. Stencilit pakub kvaliteetseid seinašabloone, mis on kodumaine toodang ning autentne autorilooming.

OSTUTINGIMUSED

Veebipoe stencilit.co (edaspidi Veebipood) omanik on Stencilit OÜ (registrikood 12487697), asukohaga Kooli 42-2, Tartu, 50409.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Veebipoe hinnad on esitatud eurodes, valuutat on võimalik vahetada naelade ning dollarite vastu.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus ning seejärel suunatakse Sind edasi maksma. Maksmine toimub pangalingi, paypal’i või krediitkaardi kaudu. Stencilit toetab järgmisi pangalinke: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop ja makse toimub läbi Maksekeskuse. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

TRANSPORT

Stencilit pakib ja saadab tellimused 1-2 tööpäeva jooksul alates tellimuse laekumisest.
Hetkel saadame pakke vaid Omniva kulleri kaudu. Stuudiosse tulles on võimalik pakk ise kätte saada. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Transpordi võimalikud variandid on:

  • Tulen ise poodi järgi – Tasuta
  • Omniva kuller – 5.60 €

Kauba tarne võtab üldiselt 2-3 tööpäeva.

TAGASTAMINE

Kaupa on võimalik tagastada alates kättesaamisest 14 päeva jooksul.Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

KASTUTUSÕIGUS

Stencilit seinašabloonid on mõeldud kasutamiseks ainult isiklike dekoratsioonilahenduste tarvis. Stencilit mustreid ja šabloone ei tohi edasi müüa ega nendega muul viisil raha teenida. Stencilit seinašabloonid on autorikaitse objekt.